Pen-Y-Worlod Cottages

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    De gesitueerde in Abergavenny Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny biedt gasten ontspanning in een bubbelbad en ligt op 2 km van Sugarloaf Mountain.

    Gasten de Blaenavon Ironworks binnen 15 minuten rijden vinden en het centrum van Abergavenny binnen 20 minuten te voet bereiken. De Blorenge berg is op afstand van 2,1 km van de villa gelegen.

    Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wasmachine. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze accommodatie is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eethoek buiten. Waitrose ligt op een paar stappen verwijderd van deze gesitueerde in Abergavenny Pen-Y-Worlod Cottages en biedt een ruime keuze aan Britse gerechten. Pen-Y-Worlod Cottages bevindt zich op wandelafstand van 25 minuten van Abergavenny station, waardoor toeristische attracties in Abergavenny gemakkelijk bereikbaar zijn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny

    Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wasmachine. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Buitenkant foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Faciliteiten foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Gangen foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Hostel Bedden foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Kamer foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto
    Cottage met een Slaapkamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Buitenkant foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Logo foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Kamer foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Bedden foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Eten foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Natuur foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Buitenkant foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Kamer foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Kamer foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Voorzieningen foto
    Cottage met een Slaapkamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Macro Details foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Interieur foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Faciliteiten foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Faciliteiten foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Voorzieningen foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Buitenkant foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Interieur foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Keuken foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Kamer foto Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny Macro Details foto
    Cottage met Twee Slaapkamers

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Pen-Y-Worlod Cottages een keuken?
      Ja, in Pen-Y-Worlod Cottages is een complete keuken beschikbaar.
    • Is dit vakantiehuis huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar dit vakantiehuis.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Big Pit Nationaal Kolenmuseum (7 km), de Tithe Barn 1) en de Sugar Loaf berg 4) verkennen.
    • Biedt Pen-Y-Worlod Cottages spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Pen-Y-Worlod Cottages verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Pen-Y-Worlod Cottages Abergavenny